Gimnastyka słowiańska

Z SELENE THE KORPO WITCH

Odkryj potęgę gimnastyki słowiańskiej i doświadcz wewnętrznej przemiany, która odmieni Twoje życie. Nie zwlekaj, zapisz się na zajęcia już dziś!

Jakie korzyści daje gimnastyka słowiańska

Co zyskujesz regularnie ćwicząc jogę słowiańską?

Dbasz o swoje zdrowie

Ćwiczenia wpływają na właściwą pracę mięśni dna miednicy, przywrócenie prawidłowych wzorców ruchu, polepszenie pracy płuc, serca i całego organizmu. Regularne uprawianie jogi słowiańskiej to idealny sposób na poprawę ogólnej kondycji fizycznej.

Redukuje stres i poprawia nastrÓj

Gimnastyka słowiańska, opierając się na dawnych tradycjach i rytuałach, pomaga odprężyć się. Połączenie ruchu z elementami medytacyjnymi i oddechem pomaga w relaksacji i sięgnięciu w głąb siebie

Dbasz o swoją kobiecą energie

Wiele elementów gimnastyki słowiańskiej jest skierowanych właśnie do kobiet i ich potrzeb. Ćwiczenia pomagają w harmonizacji hormonów i regulacji cyklu miesiączkowego, a także w poprawie jakości snu i samopoczucia.

Gimnastyka słowiańska

Gimnastyka słowiańska to system ćwiczeń zainspirowany słowiańskim folklorem, który opisał w latach 90tych wykładowca Giennadij Adamowicz. 

Opisaną w swojej książce gimnastykę podzielił na 3 światy i 27 kręgów (ćwiczeń). W czasie praktyki wykonujemy zestaw 7 ćwiczeń wyliczonych na dany dzień, godzinę i miejsce zajęć. 

Gimnastyka w nurcie białoruskim, którą ćwiczę od 2020,  jest delikatna, skupia się na automasażu, włączaniu mięśni dna miednicy i działa na kobiecy układ hormonalny. Nie mamy tutaj elementów siłowych, zmuszania ciała do wykonania pozycji – pracujemy z nim z miłością, z szacunkiem, ucząc je wchodzenia w poszczególne ćwiczenia. 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KAŻDEGO

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Warsztaty i zajęcia

Prowadzę zajęcia otwarte dla początkujących jak i bardziej doświadczonych osób.

Warsztaty dla firm

Chwila relaksu dla pracowników? Chętnie przyjadę do Waszej firmy i poprowadzę zajęcia specjalne dla Was!

Eventy i wydarzenia

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wydarzenia i szukasz specjalnych atrakcji?

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty z gimnastyki słowiańskiej prowadzę w grupach otwartych. Zajęcia przeznaczone są dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Program ćwiczeń jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników, tak aby każda osoba mogła w pełni cieszyć się z uprawiania gimnastyki słowiańskiej.

Prowadzę zajęcia w 3 miastach:

Warsztaty dla firm

Oferta skierowana jest również do firm, które chcą zorganizować specjalne warsztaty dla swoich pracowników. Gimnastyka słowiańska to doskonały sposób na integrację zespołu oraz poprawę ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej pracowników. Praca z oddechem i świadomego włączania mięśni dna miednicy oraz korekta nieprawidłowych wzorców poruszania się, siadania i stania.

Eventy i wydarzenia

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania niezapomnianego wydarzenia? Szukasz ciekawych atrakcji na swój event? Gimnastyka słowiańska może stać się jedną z nich.

Chętnie pomogę w przygotowaniu pokazu gimnastyki słowiańskiej, krótkiej lekcji dla Twoich gości, a nawet słowiańskiej sesji fotograficznej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się ze mną już dziś

Jak wyglądają zajęcia ze mną?

Prowadzę w swojej pracy zajęcia z gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, w których uwagę skupiamy właśnie na naszym ciele i na tym, by odzyskać swoją MOC i wdrożyć prawidłowe wzorce tak, by nasze ciała stały się znów silne, ale poruszały się delikatnie i kobieco.

O mnie

Emilia Bartkowska

Nazywam się Emilia Bartkowska – Selene The Korpo Witch. Jestem certyfikowaną instruktorką gimnastyki słowiańskiej. Moim celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy z zakresu gimnastyki słowiańskiej, ale również promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej oraz dzielenie się moją pasją z innymi ludźmi.

Pochodzę z wyspy Wielka Żuława, która jest największą śródlądową wyspą w Polsce, a drugą w Europie. Spędziłam na niej 25 lat swojego życia, by następnie przenieść się do Warszawy i zakochać się w tym mieście.

Jestem certyfikowaną instruktorką gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze szkoły Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się,  instruktorką autorskiej metody mgr Iwony Trznadel „Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską”, uczennicą Julii Marcinowskiej  „Ja.Kobieta.Wiedźma” oraz Słowiańską Kapłanką Miłości

 

Opowiadałam o gimnastyce słowiańskiej, o zajęciach w Iławie, oraz o swojej drodze instruktorki.
Kliknij, by posłuchać

Rozmawiałam o gimnastyce słowiańskiej i byciu Kapłanką Miłości.
Kliknij, by obejrzeć

Audycja w „Strefie rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom. Opowiadam jaki przekaz ze sobą niesie gimnastyka słowiańska i jaką może być alternatywą dla zmęczonych codziennością kobiet i mam.
Kliknij, by posłuchać

Artykuł o życiu na wyspie i moich przygodach opisał magazyn Zwierciadło.
Kliknij, by przeczytać

Jestem w ciągłym ruchu!

Uwielbiam podróżować i możesz mnie spotkać w różnych zakątkach Polski, gdzie prowadzę warsztaty i wydarzenia. Gdzie jestem? Wystarczy zajrzeć na Facebooka

Gimnastyka słowiańska to moja pasja! Dzięki zajęciom możesz się zrelaksować oraz poznać wiele ciekawych osób!

Co ludzie mówią o zajęciach z Gimnastyki Słowiańskiej?

Fantastyczne zajęcia... pełne kobiecej magii. Podczas gimnastyki słowiańskiej czułam się bezpiecznie, zaopiekowana przez charyzmatyczna prowadząca. Miałam okazję poznać moje ciało z innej perspektywy
Ewa
Emilia od samego początku tłumaczyła nam wszystko ze spokojem i z cierpliwością pokazywała nam każde ćwiczenie, nawet podeszła i skorygowała nasze błędy. Po pierwszych zajęciach zauważyłam, iż przestały boleć mnie plecy, które bolały mnie przez większość dnia
Magda
Można aktywnie i jednocześnie z kobiecą delikatnością odpocząć po ciężkim tygodniu. Polecam każdej kobiecie, która chce zacząć ćwiczyć, zadbać o ciało i umysł ale jednocześnie nie forsować się, gdyż ćwiczenia są idealne nawet dla kobiet, które nie są wysportowane.

Co warto wiedzieć przed zajęciami

Gimnastykę słowiańską może ćwiczyć każda kobieta. Nie zalecamy ćwiczenia dziewczynkom, które jeszcze nie mają menstruacji, by nie przyspieszać zmian hormonalnych. Górnej granicy wieku, w którym można ćwiczyć nie ma.

Średnio zajęcia trwają do dwóch godzin. Czas może się różnić w zależności od lokalizacji jak i rodzaju zajęć. Informacje na temat godzin i lokalizacji odbywających się zajęć znajdziesz tutaj.

  • wodę
  • matę lub kocyk
  • chustę do położenia pod twarz
  • luźny, wygodny strój (może to być najpiękniejsza spódnica, sukienka albo wygodne legginsy)

Ćwiczymy na boso, bez staników ewentualnie w miękkim staniku bez fiszbin. Jest to bardzo ważne ponieważ podczas niektórych ćwiczeń masujemy punkty odpowiadające za prawidłową pracę hormonów i przepływ limfy w ciele.

Strój powinien być wygodny, niekrępujący ruchów. Osobiście polecam ćwiczenie w spódnicy, albo sukience, ale jeśli wolisz bardziej sportowy styl możesz ćwiczyć w legginsach.

Oprócz stroju przyda się również chusta do położenia pod głowę podczas ćwiczeń. Niektóre pozycje wymagają położenia policzka na ziemi.

Gdzie na zajęcia z Gimnastyki Słowiańskiej?

Zajęcia prowadzę w Warszawie, Piasecznie i Iławie. Wybierz dogodną dla siebie lokalizacje i zapisz się na zajęcia z Jogi Słowiańskiej już dziś

Warszawa

Dom Cudów zobacz na mapie
PRZYBYSZEWSKIEGO 74/78
Warszawa

 17 – 24 listopad 1-8-15 grudnia
Godz. 18.00 – 20.00

W czasie trwania programu poznajemy wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej, a dodatkowo nauczysz się włączać mięśnie dna miednicy, rozluźniać je, oddychać, utrzymywać prawidłową sylwetkę w czasie stania, siadania i leżenia. Proste ćwiczenia będziesz mogła przenieść do codziennego życia.
W czasie zajęć ćwiczymy 6 ćwiczeń.

Koszt 200 PLN za całość. Płatne z góry.
Zapisy do 17 listopada –
po tym czasie grupa się zamyka i nie będzie możliwości dołączenia

Piaseczno

Pokój Jogi zobacz na mapie
LUDOWA 3
Piaseczno

7 – 14 – 21 – 28 listopad i 5 grudnia 
Godz. 18.15 – 20.15 

 

W czasie trwania programu poznajemy wszystkie 27 ćwiczeń gimnastyki słowiańskiej, a dodatkowo nauczysz się włączać mięśnie dna miednicy, rozluźniać je, oddychać, utrzymywać prawidłową sylwetkę w czasie stania, siadania i leżenia. Proste ćwiczenia będziesz mogła przenieść do codziennego życia.
W czasie zajęć ćwiczymy 6 ćwiczeń.

Koszt 170 PLN za całość. Płatne z góry.
Zapisy do 7 listopada –
po tym czasie grupa się zamyka i nie będzie możliwości dołączenia

Iława

Centrum Aktywności Lokalnej zobacz na mapie
WIEJSKA 2D
Iława

informacje o programie pojawią się wkrótce

Skontaktuj się ze mną

Chcesz przekonać się co może dla Ciebie zrobić gimnastyka słowiańska? Zapisz się na zajęcia już dziś, wystarczy wypełnić formularz:

Polityka Prywatności

 Selene The Korpo Witch 2023

 Created by Grudecki