Gimnastyka słowiańska

Z SELENE THE KORPO WITCH

Odkryj potęgę gimnastyki słowiańskiej i doświadcz wewnętrznej przemiany, która odmieni Twoje życie. Nie zwlekaj, zapisz się na zajęcia już dziś!

Jakie korzyści daje gimnastyka słowiańska

Co zyskujesz regularnie ćwicząc jogę słowiańską?

Dbasz o swoje zdrowie

Ćwiczenia wpływają na właściwą pracę mięśni dna miednicy, przywrócenie prawidłowych wzorców ruchu, polepszenie pracy płuc, serca i całego organizmu. Regularne uprawianie jogi słowiańskiej to idealny sposób na poprawę ogólnej kondycji fizycznej.

Redukuje stres i poprawia nastrÓj

Gimnastyka słowiańska, opierając się na dawnych tradycjach i rytuałach, pomaga odprężyć się. Połączenie ruchu z elementami medytacyjnymi i oddechem pomaga w relaksacji i sięgnięciu w głąb siebie

Dbasz o swoją kobiecą energie

Wiele elementów gimnastyki słowiańskiej jest skierowanych właśnie do kobiet i ich potrzeb. Ćwiczenia pomagają w harmonizacji hormonów i regulacji cyklu miesiączkowego, a także w poprawie jakości snu i samopoczucia.

Gimnastyka słowiańska

Gimnastyka słowiańska to system ćwiczeń zainspirowany słowiańskim folklorem, który opisał w latach 90tych wykładowca Giennadij Adamowicz. 

Opisaną w swojej książce gimnastykę podzielił na 3 światy i 27 kręgów (ćwiczeń). W czasie praktyki wykonujemy zestaw 7 ćwiczeń wyliczonych na dany dzień, godzinę i miejsce zajęć. 

Gimnastyka w nurcie białoruskim, którą ćwiczę od 2020,  jest delikatna, skupia się na automasażu, włączaniu mięśni dna miednicy i działa na kobiecy układ hormonalny. Nie mamy tutaj elementów siłowych, zmuszania ciała do wykonania pozycji – pracujemy z nim z miłością, z szacunkiem, ucząc je wchodzenia w poszczególne ćwiczenia. 

GIMNASTYKA SŁOWIAŃSKA DLA KAŻDEGO

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Zajęcia z Gimnastyki Słowiańskiej dla początkujących i bardziej doświadczonych osób.

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania wydarzenia i szukasz specjalnych atrakcji? Chwila relaksu dla pracowników?

 Zarezerwuj swoją sesję terapii masażem łona i odkryj swój potencjał do głębszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Warsztaty i zajęcia

Warsztaty z gimnastyki słowiańskiej prowadzę w grupach otwartych. Zajęcia przeznaczone są dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Program ćwiczeń jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników, tak aby każda osoba mogła w pełni cieszyć się z uprawiania gimnastyki słowiańskiej.

Prowadzę zajęcia w 3 miastach:

Eventy i wydarzenia

Stoisz przed wyzwaniem zorganizowania niezapomnianego wydarzenia? Szukasz ciekawych atrakcji na swój event? Gimnastyka słowiańska może stać się jedną z nich.

Oferta skierowana jest również do firm, które chcą zorganizować specjalne warsztaty dla swoich pracowników. Gimnastyka słowiańska to doskonały sposób na integrację zespołu oraz poprawę ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej pracowników. Praca z oddechem i świadomego włączania mięśni dna miednicy oraz korekta nieprawidłowych wzorców poruszania się, siadania i stania.

Terapia Masażem Łona

Czy czujesz, że niesiesz ciężar emocji i traum, które nie są wyłącznie Twoje? Terapia masażem łona to innowacyjna metoda, która pomoże Ci uwolnić te pokoleniowe obciążenia, odzyskując wewnętrzny spokój i harmonię.

Masaż jest idealny dla Kobiet, które chcą głębiej połączyć się ze swoim ciałem i umysłem, uwolnić się od stresu oraz bólu fizycznego i emocjonalnego, które mogą wpływać na codzienne funkcjonowanie. Skupiamy się na delikatnym, ale głębokim dotyku w kluczowych punktach ciała, które są centrami nagromadzonych emocji i napięć.

Odkryj swój potencjał do głębszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zarezerwuj swoją sesję terapii masażem łona już dziś i zacznij swoją podróż ku lepszemu życiu.

Jak wyglądają zajęcia ze mną?

Prowadzę w swojej pracy zajęcia z gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, w których uwagę skupiamy właśnie na naszym ciele i na tym, by odzyskać swoją MOC i wdrożyć prawidłowe wzorce tak, by nasze ciała stały się znów silne, ale poruszały się delikatnie i kobieco.

O mnie

Emilia Bartkowska

Nazywam się Emilia Bartkowska – Selene The Korpo Witch. Jestem certyfikowaną instruktorką gimnastyki słowiańskiej. Moim celem jest nie tylko przekazywanie wiedzy z zakresu gimnastyki słowiańskiej, ale również promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej oraz dzielenie się moją pasją z innymi ludźmi.

Pochodzę z wyspy Wielka Żuława, która jest największą śródlądową wyspą w Polsce, a drugą w Europie. Spędziłam na niej 25 lat swojego życia, by następnie przenieść się do Warszawy i zakochać się w tym mieście.

Jestem certyfikowaną instruktorką gimnastyki słowiańskiej w nurcie białoruskim ze szkoły Metamorphosis Słowianka na Podlasiu budzi się,  instruktorką autorskiej metody mgr Iwony Trznadel „Uwolnij Ciało z gimnastyką słowiańską”, uczennicą Julii Marcinowskiej  „Ja.Kobieta.Wiedźma” oraz Słowiańską Kapłanką Miłości

 

Opowiadałam o gimnastyce słowiańskiej, o zajęciach w Iławie, oraz o swojej drodze instruktorki.
Kliknij, by posłuchać

Rozmawiałam o gimnastyce słowiańskiej i byciu Kapłanką Miłości.
Kliknij, by obejrzeć

Audycja w „Strefie rodzica” w Polskim Radiu Dzieciom. Opowiadam jaki przekaz ze sobą niesie gimnastyka słowiańska i jaką może być alternatywą dla zmęczonych codziennością kobiet i mam.
Kliknij, by posłuchać

Artykuł o życiu na wyspie i moich przygodach opisał magazyn Zwierciadło.
Kliknij, by przeczytać

Jestem w ciągłym ruchu!

Uwielbiam podróżować i możesz mnie spotkać w różnych zakątkach Polski, gdzie prowadzę warsztaty i wydarzenia. Gdzie jestem? Wystarczy zajrzeć na Facebooka

Gimnastyka słowiańska to moja pasja! Dzięki zajęciom możesz się zrelaksować oraz poznać wiele ciekawych osób!

Co ludzie mówią o zajęciach z Gimnastyki Słowiańskiej?

Fantastyczne zajęcia... pełne kobiecej magii. Podczas gimnastyki słowiańskiej czułam się bezpiecznie, zaopiekowana przez charyzmatyczna prowadząca. Miałam okazję poznać moje ciało z innej perspektywy
Ewa
Emilia od samego początku tłumaczyła nam wszystko ze spokojem i z cierpliwością pokazywała nam każde ćwiczenie, nawet podeszła i skorygowała nasze błędy. Po pierwszych zajęciach zauważyłam, iż przestały boleć mnie plecy, które bolały mnie przez większość dnia
Magda
Można aktywnie i jednocześnie z kobiecą delikatnością odpocząć po ciężkim tygodniu. Polecam każdej kobiecie, która chce zacząć ćwiczyć, zadbać o ciało i umysł ale jednocześnie nie forsować się, gdyż ćwiczenia są idealne nawet dla kobiet, które nie są wysportowane.

Co warto wiedzieć przed zajęciami

Gimnastykę słowiańską może ćwiczyć każda kobieta. Nie zalecamy ćwiczenia dziewczynkom, które jeszcze nie mają menstruacji, by nie przyspieszać zmian hormonalnych. Górnej granicy wieku, w którym można ćwiczyć nie ma.

Średnio zajęcia trwają do dwóch godzin. Czas może się różnić w zależności od lokalizacji jak i rodzaju zajęć. Informacje na temat godzin i lokalizacji odbywających się zajęć znajdziesz tutaj.

  • wodę
  • matę lub kocyk
  • chustę do położenia pod twarz
  • luźny, wygodny strój (może to być najpiękniejsza spódnica, sukienka albo wygodne legginsy)

Ćwiczymy na boso, bez staników ewentualnie w miękkim staniku bez fiszbin. Jest to bardzo ważne ponieważ podczas niektórych ćwiczeń masujemy punkty odpowiadające za prawidłową pracę hormonów i przepływ limfy w ciele.

Strój powinien być wygodny, niekrępujący ruchów. Osobiście polecam ćwiczenie w spódnicy, albo sukience, ale jeśli wolisz bardziej sportowy styl możesz ćwiczyć w legginsach.

Oprócz stroju przyda się również chusta do położenia pod głowę podczas ćwiczeń. Niektóre pozycje wymagają położenia policzka na ziemi.

Gdzie na zajęcia z Gimnastyki Słowiańskiej?

Zajęcia prowadzę w Warszawie, Piasecznie i Iławie. Wybierz dogodną dla siebie lokalizacje i zapisz się na zajęcia z Jogi Słowiańskiej już dziś

Warszawa

Instytut Świadomości zobacz na mapie
WILEŃSKA 13/41
Warszawa Praga

wtorki od 18:00 do 20:00

 

Warszawa

Zajęcia indywidualne na Woli (w moich skromnych progach)

Piaseczno

Pokój Jogi Marty Jędrzejczyk – zobacz na mapie
LUDOWA 3
Piaseczno

gościnne zajęcia

 

Iława i okolice

gościnne zajęcia

Rajd Konny z Gimnastyką Słowiańską Slavic Edition 2024 - Gruzja

Rajd Konny z gimnastyką słowiańską Slavic Edition 2024
Gruzja – Kamienne miasto Vardzia

Zajęcia odbywają się w czasie rajdów konnych organizowanych przez Rezo Tur Konne Włóczęgi. Najbliższy rajd z Bakuriani do kamiennego miasta Vardzia 13 – 20 lipca 2024

Skontaktuj się ze mną

Chcesz przekonać się co może dla Ciebie zrobić gimnastyka słowiańska? Zapisz się na zajęcia już dziś, wystarczy wypełnić formularz:
Scroll to Top